HALO, HALO :) to już ostanie dni działania sklepu i wyprzedaży. Te piękne rzeczy chcą zdobić Twój dom i cieszyć  designem wiele oczu i serc. Dziękuję❣️ Czas na nowe ekscytujące wyzwania :)

W razie pytań - dzwoń 664 117 255, a kto z Wawy - wpadaj po wcześniejszym sms-ie czy kolu do magazynu by pobuszować po pudłach :))) Uściski, Kasia

Salaterka Atlantico Lazur 23cm

facebook facebook rss
Home MISKI SALATERKI PÓŁMISKI › Salaterka Atlantico Lazur 23cm

Salaterka Atlantico Lazur 23cm

Nowoczesna miseczka/salaterka Atlantico Lazur w pastelowo-zielonym kolorze i subtelną falą na brzegu. Szerokość 23 cm, wysokość 8 cm.


Kolekcja Atlantico
 to ekskluzywny dekoracyjny serwis obiadowy w odcieniach łagodnej zieleni i pastelowego błękitu. Z inspiracji oceanem powstały specyficzne kształty naczyń oraz kolorystyka. Kolekcja zaprojektowana i wykonana przez uznanego w świecie Carlosa Faria z Portugalii. W kolekcji przeważają duże talerze, półmiski oraz salaterki i misy - z myślą o kuchnii bogatej w owoce morza, makarony i sosy bądź sałatki i pizzę.

Zastawa cechuje się wysoką wytrzymałością dzięki opatentowanym rozwiązaniom - jest odporna na zarysowania przez co stale wygląda jak nowa. Naczynia można zmywać w zmywarce. Produkcja: Portugalia; materiał: stoneware.

Wysyłamy w 2 dni
Kod ATL1413Z
Producent Fariabento
Kolorgrafitowo-zielony
Stylnowoczesny, minimalistyczny
  • Cena: 85,00 zł 59,50 zł
Podobne w tej kategorii