Sklep nie realizuje obecnie zamówień z powodu urlopu i ładowania baterii ☀️ :)

Za utrudnienia przepraszamy.

Świeca Linen Duża

facebook facebook rss

Świeca Linen Duża

Luksusowa świeca Woodwick Linen pachnie świeżą czystą pościelą i ciepłym letnim wiatrem. Zapach delikatny, relaksujący i subtelnie orzeźwiający, zamknięty w eleganckim szklanym słoiku z drewnianą pokrywką. Kolekcja świec Core długo i równo się pali, płomień tańczy na drewnianym knocie, wydając kojące odgłosy domowego kominka.

Dostępne rozmiary słoików:

* duży 609g, 180x105mm, czas palenia do 175h

* średni 275g, 115x100mm, czas palenia do 100h

* mały 96g, 115x100mm, czas palenia do 40h

Świece Woodwick posiadają naturalny drewniany knot w kształcie +, dzięki któremu podczas palenia słyszymy odgłosy palącego się drewna w domowym kominku. Dużo szybciej uwalniają zapach, palą się czysto i długo. Świece zawierają innowacyjną mieszankę wosków sojowych i najlepszych naturalnych olejków zapachowych. Nuty aromatów są starannie dobierane, tworzą niepowtarzalne kompozycje i wonne doznania, które długo czujemy we wnętrzu. Przywodzą na myśl wspomnienia i pragnienia związane ze zmysłowym zapachem.

Jak palić świece?

Pozwól świecy palić się aż wosk roztopi się od brzegu do brzegu słoika - zapewnisz jej długą żywotność bez powstawania efektu tzw. studni. Długość drewnianego knota utrzymuj na poziomie ok. 3mm - po wystygnięciu świecy i przed ponownym jej użyciem delikatnie odłam wypaloną część knota np. używając papierowego ręcznika. Oczyść jeśli trzeba powierzchnię wosku od zabrudzeń. Stawiaj świecę zawsze na odpornej na ciepło powierzchni i nigdy nie pozostawiaj bez nadzoru. Przed ponownym zapaleniem knota, pozwól świecy całkowicie wystygnąć.

Wysyłamy w 2 dni
Kod 93135
Producent Woodwick