Sklep nie realizuje obecnie zamówień z powodu urlopu i ładowania baterii ☀️ :)

Za utrudnienia przepraszamy.

O nas

facebook facebook rss
Home › O nas

O nas

Dzień dobry,

cieszymy się , że zawitałaś/-łeś w nasze skromne progi. Rozgość się i czuj się jak u siebie. Szperaj i wyszukuj ulubione przedmioty, które pomogą Ci w kreacji spójnych wnętrz.

Spójność to myśl przewodnia w naszej codziennej pracy. Do tego dochodzi prostota, naturalność i jakość, bo służą latami, w rytmie slow.

Lubimy nowoczesność i minimalizm. Stanowią idealne tło do spokoju, radości, a czasem odrobiny szaleństwa.  Sprawiają, że zwykły talerzyk czy łyżeczka stają się bużuterią na stole. Nic nie musi krzyczeć, by zaistnieć, jest na swoim miejscu. To niezmiernie ułatwia życie, koi, wspiera codzienną organizację i upraszcza funkcjonalność domu.

Naszym głównym zajęciem jest projektowanie architektoniczno-wnętrzarskie. Sklepik powstał pod namową naszych Klientów.

Kochamy len! Lniane tekstylia są naszego autorstwa i wykonania - len cenimy najbardziej, bo pomaga tworzyć zdrowe i przyjazne otoczenie. Nie ma takiej drugiej rośliny, która gwarantuje tyle korzyści i w dodatku jest wykorzystywana w 100% od korzonka po nasionka. Posiadamy mnóstwo lnianych tkanin, które wykorzystujemy w projektowaniu - by zdobiły okna, ubierały odświętny stół, albo rozpieszczały nocą. Tylko niektóre z nich trafiły do sklepu, ale postaramy się sukcesywnie je dodawać, jeśli czas pozwoli.

Część oferty to artykuły naszych sprawdzonych Partnerów. Jakość każdej rzeczy sami testujemy, aby mieć pewność, co polecamy. Cenimy  proste formy, kolory ziemii,  przydymione odcienie i mocne akcenty. Intensywnie kolorowe iskierki pojawiają się sezonowo.

Gdy sama nie daję rady, wiele produktów 'hand-made' tworzą dla Hezzi utalentowane i kreatywne osoby, którym pomysły palą się w głowach, a praca - w dłoniach. Miło nam się współpracuje, bo myślimy podobnie i cenią te same wartości. Za Waszą pomoc Drodzy Twórcy w kreowaniu unikalnych rzeczy dziękujemy i cieszymy się, że tworzycie z nami spójne wnętrza, naturalnie.

Z pozdrowieniami.

Kasia, Manu, Jeremi, Andrzej & Elza

‹ Powrót